Lijst meditatiegroepen

Lijst meditatiegroepen

Alphen a/d Rijn, Bidkapel De Bron
Troubadourweg 2, 2402 EP Alphen a/d Rijn
Klazien Hamelink, 0172 – 437342, klazienhamelink@gmail.com
Wekelijks, woensdag 19.00 uur

Amersfoort, Sint Ansfriduskerk
Jacob Catslaan 28, 3818 WK Amersfoort
Herman Roos, 06-53644715, roos.herman@me.com
Wekelijks, donderdag 19.30 uur

Amsterdam, Ignatiushuis
Beulingstraat 11, 1017 BA Amsterdam
Marianne Sormani, 020-6230185, mombasa39a@gmail.com
Wekelijks, maandagmiddag 13.30 – 13.45 uur inloop, 13.45-14.15 uur meditatie, 14.15-15.00 uur koffie/thee drinken
Wij betalen per persoon vijf euro contant per keer als bijdrage in de kosten van de accommodatie

Best, Odulphuskapel
Nazarethstraat 8, 5683 AP Best
John de Vet, 0499 – 871123, odulphuskapel@wccm.nl
José Schepens, 0499 – 371359
Erik Pluym, 0499 – 391339
Wekelijks, woensdag 20.00 – 21.00 uur

Delft, Oud-Katholieke kerk, http://delft.okkn.nl/
Bagijnhof 21, 2611 AN Delft
Anders Meter, atenmet@Ziggo.nl
Jac Veugelaers, j.veugelaers@gmail.com
Wekelijks, maandag 20.00-20.30 uur
Inloop vanaf 19.45 uur

Den Haag, Christus Triumfatorkerk (Bezuidenhout)
Juliana van Stolberglaan 154, 2595 CL Den Haag
Dorothé van de Wetering, 070 – 3857442, d.vandewetering@telfort.nl
Wekelijks, woensdag 16.00 uur

Den Haag (kennis van het Engels gewenst), Gallerie44, www.den-haag.okkn.nl
Molenstraat 44, 2513 BL Den Haag
Sicco Claus (Nederlands), 070 – 3500414, j_s_claus@hotmail.com
Wekelijks, woensdag 19.00 uur

Den Haag (Engelstalig), RK International English Speaking Parish Church of Our Saviour, www.parish.nl
Kon. Marialaan 2, 2595 GB Den Haag (bijgebouw van de kerk)
Odile van der Hoff, 06 – 46067530, odilevanderhoff@gmail.com
Wekelijks, woensdag 19.30 uur

Eindhoven, St. Catharinakerk
Begijnenhof 2, 5611 EL Eindhoven
Dora de Kruijer, dmb.kruijer@gmail.com
Wekelijks, woensdag 18.45-19.45  uur; deur gaat open om 18.30 uur

Eindhoven, Kapel H. Hart, zorgcentrum Kronehoef
Kloosterdreef 23, 5623 DB Eindhoven
Ellen Klute, 040 – 8435879, ellenklute@upcmail.nl
Wekelijks, maandag 18.30-19.30 uur; deur van de kapel gaat 18.20 open en sluit om 18.30 uur

Groningen, Oud-Katholieke kerk, www.groningen.okkn.nl
Witte de Withstraat 2, 9726 EC Groningen
Pastoor Victor Scheijde, 06-27865967, info@groningen.okkn.nl
Wekelijks, dinsdag 19.30 uur

Hilversum, dagkapel van de Onze Lieve Vrouwe Verrijzenis Kerk
Naarderstraat 106, 1211 AM Hilversum
Monica Boers, m.boersvanoosterum@gmail.com
Wekelijks, donderdag 20.00 -21.00 uur

Joure, De Oerdracht
E.A. Borgerstraat 46, 8501 NE Joure
Martin Jans, 06-21338361, info@martinjans.nl
Wekelijks, maandag 19.15-20.00 uur

Purmerend, Stilte ruimte in het Dijklanden Ziekenhuis,
Waterlandlaan 250, 1441 RN  Purmerend
José van Sante, 06 303 75 871, vansantejose24@gmail.com
Wekelijks, vrijdag 19.30 uur

Utrecht, Kruiskapel in de Nicolaikerk,
Nicolaaskerkhof 8, 3512 XC Utrecht
Dirk Neven (predikant van de Nicolaikerk), ds.d.neven.pkn@hotmail.com, Pauline Weseman, p.weseman@ziggo.nl, of Saskia Sulenta, saskiasulenta@hotmail.com
Kapel te bereiken via de kostersingang, aan de linkerkant van de kerk (kant Centraal Museum),
Start na de zomerstop woensdag 28 augustus 2019.
Iedere 1e en 3e woensdag van de maand,  18.45-19.30 uur meditatie; kerk open vanaf 18.30.

Voorschoten, Het Pluspunt (naast kerk De Ontmoeting)
Abraham van der Hulstlaan 31, 2253 VK Voorschoten
Bep van der Zijden, 071 – 5615354,  bep.zijden@gmail.com
Iedere 1e en 3e donderdag van de maand, 19.30 – 20.00 uur

Voorschoten, Bondsgebouw (naast de H. Laurentiuskerk)
Leidseweg 100 2251 LG Voorschoten
Bep van der Zijden, 071 – 5615354, bep.zijden@gmail.com
Wekelijks, zaterdag 16.00 – 17.00 uur

Warffum
Oudendijk 41, 9989 EN Warffum
Harm A. van Weerden, 0595 – 422220, h.a.van.weerden@hccnet.nl
Dagelijks, 6.30-7.30 uur en 17.00-18.00 uur (graag tussen 16.00 en 17.00u aangeven dat je komt).
De meditatie op deze locatie biedt een combinatie van christelijke meditatie en teksten, gevolgd door oosterse bewegingskunst.

Winsum
Zuiderparklaan 1, 9951 TL Winsum
Domien Verwer, 0595 – 850928, domienverwer@casema.nl
Wekelijks, dinsdag 19.25 uur

Zevenbergen, Religieuze ruimte in De Zeven Schakels
Kasteelweg 1, 4761 BN Zevenbergen
Piet de Meijer, 06-17850627, p.demeijer53@gmail.com
Wekelijks, woensdag om 19.30 uur

Geen groep in je omgeving?

Zoals je ziet zijn er in Nederland op verschillende plaatsen groepen die regelmatig bij elkaar komen om te mediteren, maar er zijn ook gebieden waar dat niet zo is. In de afgelopen tijd hebben wij namen genoteerd van mensen die te kennen hebben gegeven te willen mediteren in een groep.Wij kunnen jou in contact brengen met deze mensen en samen met jou verkennen of het mogelijk is een groep op te richten in jouw buurt. Mocht je dus interesse hebben om te gaan mediteren en je ziet geen groep in je omgeving, neem dan contact op Sicco Claus via wccmnl@gmail.com